• YUM-BİR DÜNYA YUMURTA GÜNÜ’NÜ İSTANBUL’DA 12 EKİM 2018 CUMA GÜNÜ YAŞAN İÇİN PROTEİN TEMASI İLE KUTLAYACAK.
  • YUMURTA, İÇİNDE BULUNDURDUĞU 12 ÇEŞİT BESİN ÖĞESİ İLE 6. AYDAN İTİBAREN HER YAŞTAKİ İNSANIN HER GÜN TÜKETMESİ GEREKEN ÖNEMLİ BESİNDİR.
  • YUMURTA, YÜKSEK BESİN ÖĞESİ İÇERİĞİNE RAĞMEN, DÜŞÜK KALORİLİDİR.
  • YUMURTA, DEĞERLİ BİR DEMİR KAYNAĞIDIR.
  • YUMURTA, GÖZ SAĞLIĞINI KORUR, FELÇ RİSKİNİ AZALTIR.
  • YUMURTA, ÇOCUKLARIN ZEKA SEVİYELERİNİN ARTIŞINDA BÜYÜK ÖLÇÜDE ETKİLİDİR.
  • YUMURTA, ZEKİ, BAŞARALI ÇOCUKLARIN YETİŞMESİ İÇİN BEYİNSEL FONKSİYONLARINI ETKİLEYEN KOLİN’İN EN YOĞUN OLDUĞU BESİNDİR.
  • YUMURTA, BESİN KALİTESİ AÇISINDAN ANNE SÜTÜNDEN SONRA İKİNCİ SIRADADIR
  • YUMURTA, DOĞAL AMBALAJI İLE HİÇ BİR ŞEKİLDE HİLE YAPILMAYAN TEK GIDADIR.
0 312 473 20 00 - 31
YUM-BİR Yumurta Üreticileri Merkez Birliği
Tıklanma Sayısı: 6582   |   Güncelleme Tarihi: 03.02.2017    Yazdır

Yumurta İhracatçıları Bir hafta Ara İle Afyon ve Mersin'de Bir Araya Geldi

Yumurta İhracatçıları Bir Hafta Ara ile Afyon’da ve Mersinde  Bir Araya Geldi
Kanatlı Ürünleri Tanıtım Grubu ve YUM-BİR organizasyonu ile yumurta ihracatında yaşanan gelişmeler doğrultusunda ihracat gerçekleştiren üretici-ihracatçı firmalar 25 Ocak Çarşamba Afyon Anemon Otel’de “Yumurta İhracatında İstikrar ve Irak özelinde Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya Türkiye’nin yumurta üreticisi ve ihracatçısı tüm işletmeler katılım sağladı. modaratörlüğünü KTG Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Derya Pala’nın yaptığı toplantıda söz alan KTG Yönetim Kurulu Başkanı Bedri Girit ve Yum-Bir Başkanı Hasan Konya  Dünya’da yaşanan gelişmeler ve istikrarlı bir ihracat için önerilerini paylaştı. Toplantıda ihracatın istikrarlı bir şekilde devamını teminen icra kurulu oluşturulmasına, ihracat planlaması için çalışmalar yapmasına  düzenli olarak bir araya gelinmesine karar verildi.
İkinci Toplantı Mersin’de
Kanatlı Ürünleri Tanıtım Grubu,AKİB ve YUMBİR organizasyonu ile Yumurta ihracatında yaşanan gelişmeler doğrultusunda ihracat gerçekleştiren üretici-ihracatçı firmalar ile  Afyon’da gerçekleşen toplantının ikincisi 01.02.2017 Çarşamba günü Mersinde geçekleşti..
Toplantıya Türkiye’nin Yumurta üreticisi ve ihracatçısı işletmeler ve Irak’lı ithalatçılar katılım sağladı. KTG Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Derya Pala’nın yaptığı toplantıda Dünya’da yaşanan gelişmeler ve istikrarlı bir ihracat için öneriler paylaşıldı. Dünya Yumurta ihracatında 3. Sırada yer alan Türkiye’nin ihracatının % 75 Irak’a gerçekleşiyor.
Yumurta İhracatçıları Afyon’dan Sonra Mersinde Bir Araya Geldi Kanatlı Ürünleri Tanıtım Grubu,AKİB ve YUMBİR organizasyonu ile Yumurta ihracatında yaşanan gelişmeler doğrultusunda ihracat gerçekleştiren üretici-ihracatçı firmalar ile  Afyon’da gerçekleşen toplantının ikincisi 01.02.2017 Çarşamba günü Mersinde geçekleşti.. Dünya’da yaşanan gelişmeler ve istikrarlı bir ihracat… Toplantıya Türkiye’nin Yumurta üreticisi ve ihracatçısı işletmeler ve Irak’lı ithalatçılar katılım sağladı.
Yumbir | Bize Ulaşın
Site içerisinde yer alan yazılı ve görsel içerik YUM-BİR tarafından sağlanmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz, kaynak gösterilerek iktibas edilemez.
Her Hakkı Saklıdır. | © 2015